SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 1
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 2
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 3
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 4
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 5
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 1
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 2
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 3
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 4
SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC Atop technology - Китай - 5

SFP по едно влакно 20 км 1310/1550, 1.25G, LC

APSB35123CDL20
Наличен
27,90 лв. без ДДС
33,48 лв.
С вкл. данък 2 работни дни
  • ATOPs APSB35123CDL20 Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA).
  • The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting Gigabit Ethernet and 20km transmission distance with SMF.
  • They are RoHS compliant and lead-free.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC
Приложение:
Commercial
Дължина на вълната nm
1550, 1310
SFP Package
BIDI SFP
Data Rate
Up to 1.25G
SFP Component
FP/PIN
SFP Output power
-9~-3
Rec. Sens
-25
SFP Distance
20 km
SFP Multi-rate
ДА

Прикачени файлове

Ревюта (0)

No reviews

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/