Оптични измервателни уреди

Available
Оптични измервателни уреди

Постоянен източник на светлина за ПОН мрежи

ST815B
814,80 лв.
Оптичният излъчвател ST815B се използва за тестване на ПОН мрежи на 1310 nm, 1490 nm and 1550 nm, трите дължини на върните препоръчани от ITU-T (G.983.3) стандарта за PON. Този портативен уред предлага гъвкавост при тестването, инсталирането и поддръжката както на сингъл мод, така и на мулти мод оптични мрежи.
 2
Available
Оптични измервателни уреди

Fiber optic power meter с включен Visual Fault...

ST800K-UA
298,80 лв.
Optical Power Meter Include VFL + Memory 1000 groups, USB Port, Frenquecy identifiation, -50/+26 dBm, FC-ST-SC, презареждаща Li-ion батерия
 2
Available
Оптични измервателни уреди

Power meter FC конектор от -70 до +10 dBm

ST800
107,88 лв.
Power meter, FC конектор 2xAA батерии, wavelenghts (850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm), -70/+10 dBm
Available
Оптични измервателни уреди

Идентификатор за оптични влакна

ST820B
826,80 лв.
Идентификаторът на оптични влакна е основен инструмент при инсталацията и поддръжката на оптични мрежи. Той може лесно да се използва във всяка точка от сингъл мод кабелите. Чрез добавянето на 1310 или 1550 модулиран сигнал във влакното, той се използва за да се определи посоката на предаване на оптичния сигнал, да намери и определи специфично влакно без...
Показани са 1-9 от общо 9 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!