loading spinner

PON, EPON

PON мрежите предоставят възможност за оптична свързаност между офисите на Интернет доставчиците и техните клиенти, без използването на активни елементи по оптичната линия.

АйСи Интраком ООД предлага пълна гама от продукти за изграждане на пасивни оптични мрежи, като:

- Оптични кабели;

- OLT устройства

- ONU клиентски устройства;

- PLC сплитери;

- Инструменти за обработка на оптични влакна;

- оптични преобразуватели;

- Оптични конектори за бърза връзка;

- Оптични розетки;

- FTTH кутии за монтаж на стълб и стена;

- и много други...

Стенна оптична кутия за 8 адаптера
Наличен
Оптични кутии

FTTH оптична кутия за 8 SC симплексни адаптера

MegaF
999130
19,90 лв.
Оптична кутия за FTTH или ПОН мрежи. Могат да се монтират 8 SC Симплексни или LC дуплексни адаптера. Размери на кутията 220х220х55 мм. Кутията разполага с 2 отвора за магистрален оптичен кабел и 16 отвора за FTTH оптичен кабел.
Наличен
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори Blockless

MegaF
PLC-102-SCA1-SCA1-BL
9,65 лв.
PLC оптичен сплитер, SC/APC конектори на вход и на изход, 9/125 кабел с дължина 1 метър, steel tube
Наличен
Оптични розетки

Оптична розетка за 2 SC симплексни адаптера

MegaF
999100
0,99 лв.
Оптична розетка за 2 единични SC адаптера с размери 86х86х20 мм. В розетката могат да бъдат монтирани и LC дуплексни адаптери.
 2
Продуктът е наличен в различни комбинации
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

Усилвател - Обединител за PON & CATV WDM EDFA, 8 port, 20 dBm

ICBAP-1550H-8x20
3 599,00 лв.
Смесител на сигнал за ПОН мрежи и EDFA цифров сигнал за кабелна телевизия. Обединява 8 порта от OLT + 1 порт от EDFA към 8 порта по едно влакно с 1310/1490/1550 nm. Изходящата мощност на всеки порт е 20 dBm.