Оптичен адаптер SC/UPC - симплекс 9/125 Сингъл мод Atop technology - Китай - 1

Оптичен адаптер SC/UPC - симплекс 9/125 Сингъл мод

AT-SCUSZR02
Наличен

0,19 лв. без ДДС

0,23 лв. с ДДС
С вкл. данък 2 работни дни

Описание

Features: ◆ Compliant with ANSI, Bellcore,TIA/EIA,IEC Standards. ◆ Excellent Repeatability and Changeability. ◆ Ceramic caps can provide low-loss and the stability of specifications ◆ 100ptical test(Insertion Loss and Return Loss) ◆ Individually packaged. ◆ Low Inserttion Loss and High Return Loss Application environment: ◆ CATV Network ◆ Connecting optical communications equipment ◆ Telecom Network ◆ ODF Transmission System ◆ High-speed, high-capacity SDH Optical Fiber Transmission

Подробности за продукта

Ревюта (0)

Няма мнения

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/