Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 1
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 2
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 3
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 4
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 1
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 2
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 3
Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км - 4

Медиа конвертор 100М сингъл мод, 1310nm 20 км

CNMC-100M-1310-20
Изчерпана наличност
19,30 лв. без ДДС
23,16 лв. с ДДС
С вкл. данък

Медия конвертор по две влакна, сингъл мод, 100 Мегабита, 20 км работно разстояние, 1310 nm дължина на вълната

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC Simplex
Дължина на вълната nm
1310
SFP Distance
20 km

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/