Гигабитов медиа конвертор по едно влакно TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 1000M 20 км  - 1

Гигабитов медиа конвертор по едно влакно TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 1000M 20 км

ICBS1000-20A
Изчерпана наличност

116,00 лв. без ДДС

139,20 лв. с ДДС
С вкл. данък

Гигабитов медиа конвертор по едно влакно 20 километра, предава на 1310 nm, приема на 1550 nm.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC Simplex
Дължина на вълната nm
850 nm

Ревюта

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/