Гигабитов медиа конвертор по едно влакно TX: 1550 nm RX: 1310 nm, 1000M 20 км  - 1

Гигабитов медиа конвертор по едно влакно TX: 1550 nm RX: 1310 nm, 1000M 20 км

ICBS1000-20B
Изчерпана наличност

116,00 лв. без ДДС

139,20 лв. с ДДС
С вкл. данък

Гигабитов медиа конвертор по едно влакно 20 километра, предава на 1550 nm, приема на 1310 nm.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC Simplex
Дължина на вълната nm
850 nm

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/