Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 1
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 2
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 3
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 4
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 1
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 2
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 3
Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км  - 4

Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна, 10/100M, 1310 nm, 2 км

ICB100-2
Изчерпана наличност
23,90 лв. без ДДС
28,68 лв.
С вкл. данък

Медиа конвертор за преобразуване на оптичен мулти мод сигнал към RJ45 интерфейс, 100 мегабита, 1310 nm работна дължина на вълната

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
SC Duplex
Дължина на вълната nm
1310 nm

Ревюта (0)

No reviews

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/