Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Медиа конвертор 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Медиа конвертор - гигабит 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, 1310nm 20 км
Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Медиа конвертор 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Медиа конвертор - гигабит 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км
Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, 1310nm 20 км

Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, сингъл мод 1310nm 20 км

CNMC-1100M-1310-20
Наличен
31,90 лв. без ДДС
38,28 лв.
С вкл. данък 2 работни дни

Медиа конвертор - гигабит за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна сингъл мод към 10/100/1000 Мегабита Ethernet. Медиа конверторът работи на разстояние 20 км на оптичния порт.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
SC Duplex
Дължина на вълната nm
1310 nm
Data Rate
10/100/1000M
SFP Distance
20 km

Ревюта (0)

No reviews

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/