Bi-DI SFP Single mode 1.25G SC connector, TX: 1550 RX: 1310

ICB-B53011-3CS20
In Stock
21,90 лв.
С вкл. данък

Подробности за продукта

Дължина на вълната nm
1550
Вид оптичен конектор
SC
SFP Package
BIDI SFP
Data Rate
Up to 1.25G
SFP Used for:
Commercial
SFP Distance
20 km
SFP Multi-rate
ДА

Мнения на потребители

No reviews

В следната категория има още 16 продукта:

Сайта на АйСи Интраком използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата политика относно бисквитките.