Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 симплекс Conneu
Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 симплекс 0.5 м
Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 симплекс Conneu
Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 симплекс 0.5 м

Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 симплекс

CNFJ-LCSCOS2SYE3mm-0.5
Наличен
2,19 лв. без ДДС
2,63 лв.
С вкл. данък 2 работни дни
  • Конектор тип А: LC
  • Конектор тип B: SC
  • Вид на оптичното влакно: Сингъл мод OS2
  • Вид на оптичната пач корда: Симплекс LSZH
  • Диаметър на кабела: 3 мм

*Конектори с UPC полиране

*Дължината на кабела може да бъде поръчана от клиента

Изберете дължина

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC, SC
Вид на оптичното влакно
Сингъл мод G657
Patch cord type
Оптична пач корда, Симплекс
Цвят
Син, Жълт
Диаметър на кабела, mm
3.00

Ревюта (0)

No reviews

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/