gbic 1.25G 1310 nm LHX 40 km Atop

gbic 1.25G 1310 nm LHX 40 km Atop

AP-G31122-5CS40
Изчерпана наличност

149,00 лв. без ДДС

178,80 лв. с ДДС
С вкл. данък

Описание

Features: Dual data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps operation Duplex SC, Single-Mode Transceiver 1550nm DFB Laser CWDM is also Available Compliant with IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safe RoHS Compliant Products Available Applications: Switch to Switch interface Switched backplane applications Router/Server interface Other optical transmission systems

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC Simplex
Дължина на вълната nm
850 nm

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/