QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 1
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 2
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 3
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 4
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 5
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 1
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 2
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 3
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 4
QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул Atop technology - Китай - 5

QSFP+ 40 Гигабита мулти мод оптичен модул

APQPSR43CDM01
Наличен

169,90 лв. без ДДС

203,88 лв. с ДДС
С вкл. данък 2 работни дни

QSFP+ 40G модул, мулти мод, 100 метра Sensitivity (dBm) ≤-13

ATOP's  APQPSR43CDM01 transceiver modules are designed for use in 40 Gigabit per second links over parallel multimode fiber, including breakout to four 10 Gigabit per second links.  They are compliant with the QSFP+ MSA and IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 and compatible with IEEE 802.3ae 10GBASE-SR. The optical transceiver is compliant per the RoHS Directive 2011/65/EU. They are RoHS compliant and lead-free.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
MPO, MTP
Приложение:
Commercial
Дължина на вълната nm
850
SFP Package
QSFP+
Data Rate
Up to 4X10.5G
SFP Component
VCSEL/PIN
SFP Output power
-7.6~2.4
Rec. Sens
-9.5
SFP Distance
100 m
SFP Multi-rate
ДА

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/