QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 1
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 2
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 3
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 4
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 5
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 1
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 2
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 3
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 4
QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC Atop technology - Китай - 5

QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC

APQPLR43CDL10
Изчерпана наличност

1094,00 лв. без ДДС

1312,80 лв. с ДДС
С вкл. данък

QSFP+  transceiver  modules  are  designed  for  use  in  40  Gigabit  Ethernet  links  and  4x10G OTN  client  interfaces  over  single  mode  fiber.  They  are  compliant  with  the  QSFP+  MSA, IEEE  802.3ba  40GBASE-LR4  and  OTU3  C4S1-2D1  requirements  specified  in  ITU-T Recommendation G.695. Digital diagnostics functions are available via an I2C interface,  as specified by the SFF-8636、SFF-8436.  The  optical  transceiver  is  compliant  per  the  RoHS Directive 2011/65/EU.

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
LC
Приложение:
Commercial
Дължина на вълната nm
1270, 1290, 1310, 1330
SFP Package
QSFP+
Data Rate
Up to 4x11.3G
SFP Component
DFB/PIN
SFP Output power
-7~2.3
Rec. Sens
-11.5
SFP Distance
10 km
SFP Multi-rate
ДА

Ревюта

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/