LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50/125, дуплекс

AT-LCLC50DOR1
Наличен
7,32 лв.
С вкл. данък 2 работни дни
Дължина на кабела

Подробности за продукта

Patch cord type
Оптична пач корда, Дуплекс
Вид оптичен конектор
LC
Цвят
Оранжев, Светло сив
Cable - Outer diameter mm
3.00
Вид на оптичното влакно
Мулти мод OM2 50/125

Reviews

No reviews

Вижте също и:

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/