LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50/125, дуплекс

AT-LCLC50DOR1
Наличен
6,10 лв.
С вкл. данък
Дължина на кабела

Подробности за продукта

Patch cord type
Оптична пач корда, Дуплекс
Вид оптичен конектор
LC
Цвят
Оранжев, Светло сив
Cable - Outer diameter mm
3.00
Вид на оптичното влакно
Мулти мод OM2 50/125

Мнения на потребители

No reviews
Reference Combination name Availability Price Add to cart
AT-LCLC50DOR1 1 метър 6,10 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR2 2 метра 6,98 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR3 3 метра 7,90 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR5 5 метра 9,70 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR7 7 метра Out of stock 11,90 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR10 10 метра 14,66 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR15 15 метра 19,90 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR20 20 метра 24,70 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR25 25 метра 29,52 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR30 30 метра 34,70 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR40 40 метра 45,36 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR50 50 метра Out of stock 55,40 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR70 70 метра Out of stock 75,40 лв.
add_circle add to cart
AT-LCLC50DOR100 100 метра Out of stock 46,50 лв.
add_circle add to cart

В следната категория има още 9 продукта:

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Сайта на АйСи Интраком използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата политика относно бисквитките.