CWDM SFP+ 10G модули 1270-1330 nm Atop technology - Китай - 1

CWDM SFP+ 10G модули 1270-1330 nm

APSPC27B33CDL10
Изчерпана наличност

0,00 лв. без ДДС

0,00 лв. с ДДС
С вкл. данък
Дължина на вълната, nm
Скорост на трансфер
Разстояние
Вид на конектора
Вид на оптичния модул

Подробности за продукта

Ревюта

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/