PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

 2
Out of stock
GPON ONU устройства

1 Port Gigabit GPON Terminal

GP8501G
0,00 лв.
The GP8501G is an indoor optical network terminal designed for home users and small office and home office (SOHO) users, providing oneGE/FE auto-negotiation and auto-MDI/MDIX Ethernet port. By using the Gigabit-capable Passive Optical Network (GPON) technology, the GP8501G provides a high-speed data channel through a single optical fiber with an upstream...
OLT 4 порта EPON Optical Line Terminal
Out of stock
GEPON EPON OLT устройства

OLT 4 порта EPON Optical Line Terminal

EP8204
2 083,20 лв.
EP8204 is designed for chassis OLT device which provides 4 downlink 1000M PON ports, 8 uplink GE Combo ports by GOM. The height is only 1U for easy installation and space saving. Each PON supports up to 64 terminals, the whole device supports up to 256 ONUs under full configuration. EP8204 adopts advanced technology to support SLA and DBA to keep strong...
 2
Out of stock
GEPON EPON ONU устройства

ОНУ 4 порта Fast Ethernet Plus 2 POTS EPON...

EP8104P
0,00 лв.
The netis EP8104P 4 ports Fast Ethernet and 2 FXS voice type EPON ONU is one of the most popular ONU's used in FTTH deployments till now. It has 4 Ethernet ports and 2 FXS ports. Most important is that you can start providing a phone access to your FTTx customers just merely installing this ONU at CPE premises, and connecting regular POTS phone to any of...
EPON ONU 1 гигабитов порт EPON ONU 1 гигабитов порт 2
Available
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

EPON ONU 10/100/1000

ICB-E8010U-ZT
30,84 лв.
ОНУ за ЕПОН мрежи с рутер функция. 1 гигабитов порт + 1 оптичен порт. За повече информация - вижте прикачения файл със спецификации.
 2
Product available with different options
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

Усилвател - Обединител за PON & CATV WDM EDFA,...

ICBAP-1550H-8x20
4 318,80 лв.
Смесител на сигнал за ПОН мрежи и EDFA цифров сигнал за кабелна телевизия. Обединява 8 порта от OLT + 1 порт от EDFA към 8 порта по едно влакно с 1310/1490/1550 nm. Изходящата мощност на всеки порт е 20 dBm.
 2
Available
GEPON EPON ONU устройства

ОНУ устройство с 1 гигабитов порт EPON ONU

EP8101G
47,88 лв.
Optical Network Unit ONU устройството EP8101G на Netys е съвместимо с IEEE 802.3-2005 стандарта. Carrier class QoS and security са вградени с множество от класифициращи и филтриращи правила. То е устройство без вентилатори, подходящо за домашна употреба. Когато се свърже към EP8208 EPON OLT (Optical Line Terminal), то предлага до 1Gbps симетрична Ethernet...
Available
Оптични предаватели за кабелна телевизия

FTTH оптичен приемник за Triple play network

ICBR-8610GSD
26,28 лв.
Оптичен преобразувател за кабелна телевизия FTTH Filter Optical Receiver, AGC: -5~-18dBm, 76dBuv Подходящ за ПОН мрежи, с вграден филтър за 1550 nm FTTH is final development goal of broadband access. ICBR-8610GS/D mini type optical receiver suited the target's terminal product adopt low power receiving technology, can satisfy the demand of FTTH CATV...
 2
Out of stock
GEPON EPON ONU устройства

ОНУ 4 порта Fast Ethernet EPON Terminal

EP8104
166,80 лв.
ONU устройството EP8104 (Optical Networking Unit) е съвместимо с IEEE 802.3-2005 стандартите. ОНУ-то поддържа QoS и сигурна свързаноски, които са вградени с множество правила за приоритизиране и филтриране. ONU-то е без вентилатор, което го прави идеално за домашна употреба. Когато се свържи с EP8208 EPON OLT (Optical Line Terminal), то може да предложи...
EPON OLT шаси с 4 порта
Available
GEPON EPON OLT устройства

GEPON OLT 4*PON port, 4*10GE/GE SFP+8GE

EL5610-04P-SAC
1 798,80 лв.
1RU19 inch 1+1 power redundancy 4* fixed EPON port 4*10GE SFP+ 8 * GE 1* console port full-load power consumption≤40 W
 2
Available
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

FTTH WDM Оптичен преобразувател 1310-1490-1550

ICBR-8610W
59,88 лв.
FTTH/FTTP WDM Оптичен преобразувател Вход 1550/1490/1310 nm Изход CATV RF + 1490/1310 nm Разделя и преобразува сигнала за кабелна телевизия на 1550 nm от този за PON мрежите на 1310/1490 nm
EPON OLT шаси с 8 порта
Available
GEPON EPON OLT устройства

GEPON OLT 8 port, 4*10GE/GE SFP + 8GE

EL5610-08P-SAC
2 034,00 лв.
1RU19 inc 1+1 power redundancy /optional/ 8* fixed EPON port 4*10GE SFP+ 8 * GE 1* console port full-load power consumption ≤45 W
EPON ONU с 4x10/100 порта + CATV RF + WiFi
Available
GEPON EPON ONU устройства

EPON ONU с 4x10/100 порта + CATV RF + WiFi

ICBE-HGU8040WC
111,24 лв.
ОНУ за ПОН мрежи с 4 медни порта х 100М + 1 RF порт за цифрова телевизия + безжичен рутер
Available
Оптични предаватели за кабелна телевизия

Пасивен оптичен приемник за FTTH мрежи

ICBR-1000R
7,08 лв.
ICBR-1000R is designed as a novel equipment for special requirement of CATV industry. It is catering to object of passive terminal receiving equipment for FTTH and realizing analog or digital TV signal access which is very convenient as just plug and play and also energy-saving. This equipment adopts high sensitive optical receiving tube and exchanges...
EPON OLT шаси с 16 порта
Available
GEPON EPON OLT устройства

GEPON OLT 16 порта + 2 SFP+ 10G порта

EL5610-16P-SAC
3 118,80 лв.
1RU19 inc 1+1 power redundancy /optional/ 16 * fixed EPON port 2 * 10GE SFP+ 4 * GE SFP port 4 * GE Combo port 1* console port full-load power consumption ≤85 W
ОНУ с RF порт ОНУ с RF порт 2
Available
GEPON EPON ONU устройства

ONU за ПОН мрежи с безжичен рутер и RF изход за...

ICB-E2802WT
88,68 лв.
ЕПОН ОНУ за кабелна телевизия с RF порт, безжичен рутер, един гигабитов и един 100М порт. Съвместимо е с повечето OLT шасита на пазара.
Показани са 1-19 от общо 19 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!