Оптични сплитери

PLC сплитер 1х64 с SC APC...
Наличен
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

PLC сплитер 1х64 с SC APC конектори, кутия

MegaF
PLC-164-SCA1-SCA1-BOX
223,08 лв.
PLC оптичен сплитер 1x64 със SC/APC конектори на вход и на изход, 2,00 мм кабели с дължина 1 метър, ABS кутия
Оптичен PLC сплитер 1х2 с...
Наличен
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори, кутия

MegaF
PLC-102-SCA1-SCA1-BOX
16,68 лв.
PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектор на вход и SC/APC конектори на изхода, дължина на кабелите 1 метър, 2.00 мм, ABS кутия. Сплитера е подходящ за ПОН мрежи, кабелни телевизии и интернет доставчици.
оптичен сплитер с sc apc конектори 1х2 оптичен сплитер с sc apc конектори 1х2 2
Наличен
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори Blockless

MegaF
PLC-102-SCA1-SCA1-BL
11,58 лв.
PLC оптичен сплитер, SC/APC конектори на вход и на изход, 9/125 кабел с дължина 1 метър, steel tube
сплитер за заваряване 1 към 8 за ПОН сплитер за заваряване 1 към 8 за ПОН 2
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x8 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-108-BF
8,28 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х8, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Оптичен сплитер PLC 1x64...
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x64 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-164-BF
81,48 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х64, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Оптичен сплитер за заварка в муфа на вклакно 1 към 32 Оптичен сплитер за заварка в муфа на вклакно 1 към 32 2
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x32 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-132-BF
29,88 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х32, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Оптичен сплитер PLC 1x16...
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x16 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-116-BF
15,48 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х16, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Оптичен сплитер PLC 1x4 без...
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x4 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-104-BF
7,80 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х4, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Оптичен сплитер PLC 1x2 без...
Наличен
Оптични сплитери PLC без конектори

Оптичен сплитер PLC 1x2 без конектори, Bare Fiber

MegaF
PLC-102-BF
7,56 лв.
Оптичен сплитер, тип PLC bare fiber, съотношение 1х2, без конектори за разделяне на оптичен сигнал.
Показани са 1-24 от общо 61 артикул(а)

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/