Оптични сплитери

Available
Оптични сплитери PLC с SC UPC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/UPC конектори...

PLC-102-SC1-SC1-BL
19,44 лв.
Оптичен PLC сплитер с SC/UPC конектори на вход и на изход, 1 метър дължина на кабелите, 9/125
Out of stock
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори ABS...

PLC-102-SCA1.5-SCA1.5-BOX
22,32 лв.
PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектор на вход и SC/APC конектори на изхода, дължина на кабелите 1,5 метра, 2.00 мм, ABS кутия. Сплитера е подходящ за ПОН мрежи, кабелни телевизии и интернет доставчици.
Available
Оптични сплитери PLC с SC APC конектори

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори...

PLC-102-SCA1-SCA1-BL
19,92 лв.
PLC оптичен сплитер, SC/APC конектори на вход и на изход, 9/125 кабел с дължина 1 метър, steel tube
Показани са 1-24 от общо 49 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!