Оптични медиа конвертори

Available
Медиа конвертори две влакна Гигабит 1000 Mbps

Гигабитов медиа конвертор 1000М, две влакна...

ICB1000-2
107,88 лв.
Медиа конвертор - гигабит, за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна мулти мод към 1000 Мегабита Ethernet. Медиа конвертор работи на разстояние 2 км на оптичния порт.
Out of stock
Медиа конвертори две влакна 10 100 1000 Mbps

Гигабитов медиа конвертор 10/100/1000М, две...

ICB1100-20
56,04 лв.
Медиа конвертор - гигабит, за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна сингъл мод към 10/100/1000 Мегабита Ethernet. Медиа конвертор работи на разстояние 20 км на оптичния порт.
Available
Медиа конвертори две влакна 10 100 Mbps

Медиа конвертор, Мулти мод, две влакна,...

ICB100-2
40,68 лв.
Медиа конвертор за преобразуване на оптичен мулти мод сигнал към RJ 45 интерфейс, 100 мегабита, 1310 nm работна дължина на вълната
Available
Медиа конвертори за SFP

SFP медия конвертор 1000М, без SFP модула

ICB1000SF
81,36 лв.
Медиа конвертор за SFP модул. В устройството могат да бъдат включени всички видове гигабитови сфп-та, независимо дали са сингъл или мулти мод, по едно или две влакна, както и разстоянието на което предават сигнал,
Out of stock
Медиа конвертори две влакна Гигабит 1000 Mbps

Гигабитов медиа конвертор 1000М, две влакна...

ICB1000-20
107,88 лв.
Медиа конвертор - гигабит, за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна сингъл мод към 1000 Мегабита Ethernet. Медиа конвертор работи на разстояние 20 км на оптичния порт.
Показани са 1-24 от общо 96 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!