Оптичен пигтейл SC/APC, Сингълмод OS2 9/125, 2 м COMMSCOPE - 1

Оптичен пигтейл SC/APC, Сингълмод OS2 9/125, 2 м

5233103-2
Изчерпана наличност
18,69 лв. без ДДС
22,43 лв. с ДДС
С вкл. данък

Ferrule Material = Ceramic

MOQ 6 броя.

Описание

FEATURES

• All assemblies are machine polished providing highest quality.

• Multimode OM3, OM4 and singlemode OS2 assemblies have an ensured performance by Optimized-Physical-Contact (OPC).

• All assemblies are factory tested and come with a test protocol.

Подробности за продукта

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/