Оптична корда LC-LC/APC дуплекс OS2 9/125 COMMSCOPE - 1

Оптична корда LC-LC/APC дуплекс OS2 9/125

0-2160008-1
Изчерпана наличност

0,00 лв. без ДДС

0,00 лв. с ДДС
С вкл. данък
Оптична пач корда, LC/APC дуплекс - LC/APC дуплекс MOQ 6 pcs.
Дължина

Описание

LC Duplex / LC Duplex Patch Cords FEATURES • All assemblies are machine polished providing highest quality. • Multimode OM3, OM4 and singlemode OS2 assemblies have an ensured performance by Optimized-Physical-Contact (OPC). • All assemblies are factory tested and come with a test protocol.

Подробности за продукта

Ревюта

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/