Оптична корда LC-LC дуплекс OM3 50/125 различни дължини COMMSCOPE - 1

Оптична корда LC-LC дуплекс OM3 50/125 различни дължини

0-2160349-1
Изчерпана наличност
0,00 лв. без ДДС
0,00 лв. с ДДС
С вкл. данък

MOQ 6 pcs.

Вид на конектора
Изберете дължина
Halogen free
Вид на оптичното влакно
Симплес или Дуплекс
Комбинация на оптичните конектори
Брой на оптичните влакна

Описание

LC Duplex Uniboot - LC Duplex Uniboot FEATURES • All assemblies are machine polished providing the highest quality • Multimode OM3, OM4 and singlemode assemblies have an ensured performance by Optimized-Physical-Contact (OPC) • All assemblies are factory tested and come with a test protocol

Подробности за продукта

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/