Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 5
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 1
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 2
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 3
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 4
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 5
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 1
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 2
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 3
Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей MegaF - 4

Уред за имерване на PON мрежи, 1310-1490-1550 nm черно бял дисплей

ST805C-C
Изчерпана наличност
279,00 лв. без ДДС
334,80 лв. с ДДС
С вкл. данък

PON meter, 1310/1490/1550 nm, черно бял дисплей, AA батерии, SC/UPC конектор

Подробности за продукта

Ревюта (0)

Няма мнения

Този сайт използва бисквитки, за да осигури най-пълноценното му използване. Научете повече за бисквитките на: https://www.ic-intracom.bg/cookie-policy/