Оптични компоненти

Xenpak Optical Transceiver 10G
Наличен
10G оптични модули SFP+, X2, XFP, Xenpak

Xenpak Optical Transceiver 10G

Atop technology - Китай
От 679,00 лв.
Медно SFP 10/100/1000 MB/s,... Медно SFP 10/100/1000 MB/s,... 2
Наличен
Медни SFP модули RJ45

Медно SFP 10/100/1000 MB/s, 0.1 (UTP-5) km RJ45

Atop technology - Китай
AP-ST2
47,90 лв.
ATOP AP-ST2 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers is high performance, cost effective module compliant with the Gigabit Ethernet and 1000- BASE-T standards as specified in IEEE 802.3-2002 and IEEE 802.3ab, which supporting 1000Mbps data- rate up to 100 meters reach over unshielded twisted-pair CAT 5 cable. The module supports 10/100/1000Mbps full...
QSFP+ 40 Гигабита сингъл... QSFP+ 40 Гигабита сингъл... 2
Няма наличност
40G QSFP+ модули

QSFP+ 40 Гигабита сингъл мод, 10 км, 1270-1330 nm, LC

Atop technology - Китай
APQPLR43CDL10
1 094,00 лв.
QSFP+  transceiver  modules  are  designed  for  use  in  40  Gigabit  Ethernet  links  and  4x10G OTN  client  interfaces  over  single  mode  fiber.  They  are  compliant  with  the  QSFP+  MSA, IEEE  802.3ba  40GBASE-LR4  and  OTU3  C4S1-2D1  requirements  specified  in  ITU-T Recommendation G.695. Digital diagnostics functions are available via an I2C...
40GbE QSFP+ QDR свързващи... 40GbE QSFP+ QDR свързващи... 2
Наличен
QSFP+ и SFP+ медни свързващи кабели

40GbE QSFP+ QDR свързващи медни кабели - пасивни

Atop technology - Китай
APCP04-QQCxxx
От 129,00 лв.
40 Gigabit per second медни свързващи кабели с дължина до 7 метра за директно свъзване на QSFP+ портове
SFP+ меден свързващ кабел,... SFP+ меден свързващ кабел,... 2
Наличен
QSFP+ и SFP+ медни свързващи кабели

SFP+ меден свързващ кабел, 10 Гигабита пасивен, до 7 метра

Atop technology - Китай
APCP01-SSC0xx
От 43,70 лв.
ATOP's APCA01-SSCxxx Small Form Factor Pluggable SFP+ to SFP+  Passive Derict Attached Copper Cables. The Passive DAC cables are high performance, cost effective ,surpporting  data rates of 1~10.5Gbps and  1~7 meters transmission distances .
SFP медия конвертор 1000М,...
Няма наличност
Медиа конвертори за SFP

SFP медия конвертор 1000М, без SFP модула

OEM
ICB1000SF
67,80 лв.
Медиа конвертор за SFP модул. В устройството могат да бъдат включени всички видове гигабитови сфп-та, независимо дали са сингъл или мулти мод, по едно или две влакна, както и разстоянието на което предават сигнал,
Гигабитов медиа конвертор...
Няма наличност
Медиа конвертори две влакна Гигабит 1000 Mbps

Гигабитов медиа конвертор 1000М, две влакна сингъл мод - 20 км, ICB

OEM
ICB1000-20
89,90 лв.
Медиа конвертор - гигабит, за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна сингъл мод към 1000 Мегабита Ethernet. Медиа конвертор работи на разстояние 20 км на оптичния порт.
Гигабитов медиа конвертор...
Няма наличност
Медиа конвертори две влакна Гигабит 1000 Mbps

Гигабитов медиа конвертор 1000М, две влакна сингъл мод - 10 км, ICB

OEM
ICB1000-10
89,90 лв.
Медиа конвертор - гигабит, за преобразуване на оптичен сигнал по две влакна сингъл мод към 1000 Мегабита Ethernet. Медиа конвертор работи на разстояние 10 км на оптичния порт.
Показани са 1-24 от общо 694 артикул(а)

Сайта на АйСи Интраком използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата политика относно бисквитките.