Оптични предаватели за кабелна телевизия

 2
Product available with different options
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

Усилвател - Обединител за PON & CATV WDM EDFA,...

ICBAP-1550H-8x20
4 318,80 лв.
Смесител на сигнал за ПОН мрежи и EDFA цифров сигнал за кабелна телевизия. Обединява 8 порта от OLT + 1 порт от EDFA към 8 порта по едно влакно с 1310/1490/1550 nm. Изходящата мощност на всеки порт е 20 dBm.
Available
Оптични предаватели за кабелна телевизия

Пасивен оптичен приемник за FTTH мрежи

ICBR-1000R
7,08 лв.
ICBR-1000R is designed as a novel equipment for special requirement of CATV industry. It is catering to object of passive terminal receiving equipment for FTTH and realizing analog or digital TV signal access which is very convenient as just plug and play and also energy-saving. This equipment adopts high sensitive optical receiving tube and exchanges...
 2
Available
PON, GPON, GEPON, EPON, ONU устройства

FTTH WDM Оптичен преобразувател 1310-1490-1550

ICBR-8610W
59,88 лв.
FTTH/FTTP WDM Оптичен преобразувател Вход 1550/1490/1310 nm Изход CATV RF + 1490/1310 nm Разделя и преобразува сигнала за кабелна телевизия на 1550 nm от този за PON мрежите на 1310/1490 nm
Available
Оптични предаватели за кабелна телевизия

FTTH оптичен приемник за Triple play network

ICBR-8610GSD
26,28 лв.
Оптичен преобразувател за кабелна телевизия FTTH Filter Optical Receiver, AGC: -5~-18dBm, 76dBuv Подходящ за ПОН мрежи, с вграден филтър за 1550 nm FTTH is final development goal of broadband access. ICBR-8610GS/D mini type optical receiver suited the target's terminal product adopt low power receiving technology, can satisfy the demand of FTTH CATV...
Показани са 1-4 от общо 4 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!