Оптични пач корди ОМ3 мулти мод 50/125

Оптичен пач кабел LC-LC мулти мод OM3 дуплекс - различни дължини
Out of stock
Оптични пач корди ОМ3 мулти мод 50/125

Оптичен пач кабел LC-LC мулти мод OM3 дуплекс -...

AT-LCLCOM3DPUхх
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
9,38 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
10,70 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
11,10 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
13,40 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 7 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
15,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 10 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
20,30 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 15 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
23,80 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
37,15 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 25 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
33,80 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 50 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ3-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: LC/UPC - LC/UPC-
74,90 лв. Tax excl. [-] [+]
6,86 лв.
Out of stock
Оптични пач корди ОМ3 мулти мод 50/125

Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Мулти мод...

AT-LCSCOM3DPUxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
8,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
10,50 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
12,70 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
14,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 30 метра-
41,90 лв. Tax excl. [-] [+]
0,00 лв.
Показани са 1-3 от общо 3 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!