Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Available
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50/125, дуплекс

AT-LCLC50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
7,95 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
9,19 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
10,62 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 10 метра-
12,68 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 15 метра-
18,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
22,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 25 метра-
27,50 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 30 метра-
29,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 40 метра-
34,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 50 метра-
42,90 лв. Tax excl. [-] [+]
9,54 лв.
Out of stock
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда LC-SC Мулти мод 50/125 OM2...

AT-LCSC50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
7,80 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
8,30 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
9,00 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
10,43 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 10 метра-
14,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 15 метра-
17,47 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
20,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 25 метра-
26,15 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 30 метра-
28,00 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 40 метра-
33,90 лв. Tax excl. [-] [+]
0,00 лв.
Оптична пач корда SC/UPC-SC/UPC Мулти мод 50/125 различни дължини
Available
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50/125 дуплекс

AT-SCSC50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
7,70 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
8,10 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
8,83 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
10,23 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 7 метра-
11,70 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 10 метра-
13,50 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 15 метра-
17,30 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
20,80 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 25 метра-
23,20 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 30 метра-
26,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 40 метра-
33,20 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 50 метра-
40,00 лв. Tax excl. [-] [+]
9,24 лв.
Оптична пач корда ST/UPC-ST/UPC, дуплекс, Мулти мод 50/125 ОМ2 различни дължини
Available
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда ST-ST, дуплекс, Мулти мод...

AT-STST50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 0.5 метра-
7,59 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 1 метър-
8,20 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
8,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
8,85 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
10,17 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 7 метра-
10,70 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 15 метра-
19,25 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
21,25 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 30 метра-
26,90 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 40 метра-
28,90 лв. Tax excl. [-] [+]
9,84 лв.
Out of stock
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда LC-ST, дуплекс, Мулти мод...

AT-LCST50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 2 метра-
10,01 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
10,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 5 метра-
10,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 10 метра-
12,60 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 25 метра-
18,80 лв. Tax excl. [-] [+]
12,01 лв.
Available
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда SC-ST, дуплекс, Мулти мод...

AT-SCST50DORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 1 метър-
8,34 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 2 метра-
8,34 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 3 метра-
8,83 лв. Tax excl. [-] [+]
Дължина на кабела: 20 метра-
22,00 лв. Tax excl. [-] [+]
10,01 лв.
Оптична пач корда MTRJ/UPC-ST/UPC Мулти мод 50/125 ОМ1 различни дължини
Out of stock
Оптични пач корди ОМ2 мулти мод 50/125

Оптична пач корда MTRJ/UPC-ST/UPC, дуплекс,...

AT-MTRJST50ORxx
Покажи вариантите
Дължина на кабела: 5 метра-
Оптични корди - вид влакно: Мулти мод 50/125 ОМ2-
Оптични корди - симплекс или дуплекс: Дуплекс-
Оптични корди - конектори: MTRJ/UPC - ST/UPC-
17,57 лв. Tax excl. [-] [+]
0,00 лв.
Показани са 1-10 от общо 10 артикул(а)

Сайтът използва бисквитки!