оптичен сплитер с sc apc конектори 1х2
оптичен сплитер plc 1x2 sc apc
Сплитер за пон мрежи plc 1x2 sc apc
оптичен сплитер с sc apc конектори 1х2
оптичен сплитер plc 1x2 sc apc
Сплитер за пон мрежи plc 1x2 sc apc

Оптичен PLC сплитер 1х2 с SC/APC конектори Blockless

PLC-102-SCA1-SCA1-BL
Наличен
9,65 лв.
С вкл. данък

PLC оптичен сплитер, SC/APC конектори на вход и на изход, 9/125 кабел с дължина 1 метър, steel tube

Описание

Insertion Loss (dB) ≤4.2

Uniformity(dB) ≤0.6

Return Loss(dB) ≥50

Polarization Dependent Loss (dB) ≤0.20

Directivity (dB) ≥55

Length*Width*Height (mm) - 60×7×4

Подробности за продукта

Вид оптичен конектор
SC/APC
Cable output
Tight buffer 900um
Splitting Ratio
1x2

Мнения на потребители

No reviews

В следната категория има още 11 продукта:

Потребители, които купиха този продукт, купиха също:

Сайта на АйСи Интраком използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата политика относно бисквитките.